I Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Prywatne Gimnazjum nr 1

Noc Teatrów 2018

.

 

W sobotę 16 czerwca 2018 r. nasz Zespół Artystyczny, składający się z sekcji muzycznej, tanecznej i teatralnej, wystąpił tradycyjnie w ramach Krakowskiej Nocy Teatrów. Gościliśmy na Scenie Supernova na Kazimierzu z naszym widowiskiem muzycznym "Kij w mrowisku". Mistrzem Ceremonii był - gościnnie występujący z naszym teatrem - absolwent naszego gimnazjum i liceum, Piotr Paciorek. Spektakl był ironiczno- gorzką refleksją nad ponadczasowymi osiągnięciami i porażkami człowieka. Współpraca nad wydarzeniem artystycznym stała się - jak zawsze - okazją do integracji i przeżycia satysfakcji ze wspólnego ciekawego doświadczenia.

Krótki filmik - reportaż z tego wydarzenia możecie oglądnąć tutaj:

https://youtu.be/S8OTV5PNVZ4

 

 

 

 

 

Powered by iCagenda